Skip to main content
Словник

Бід

By 24.02.20213 Березня, 2021No Comments

Що таке Бід

Пропозицію про покупку цінних паперів, товару або валюти, зроблене інвестором, трейдером або дилером. Бід передбачає як ціну, яку готовий заплатити потенційний покупець, так і обсяг покупки. Поняття «бід» також відноситься до ціни, яку готовий заплатити маркетмейкер; на відміну від роздрібного покупця, маркетмейкер також демонструє ціну аска.

Bid – це ціна попиту (продажу), тобто ціна, по якій дилер приймає заявки від трейдерів на продаж валют.

«Бід» – ціна, яку готовий заплатити покупець фінансового інструменту. «Аск» – ціна, за якою продавець готовий продати. «Спред» – різниця між цінами бід і аск.

Терміни та визначення

Бід визначення

Бід (від англ. Bid – пропозиція) – максимальна ціна, яку рекламодавець готовий заплатити за клік по своєму рекламному оголошенню (або за тисячу показів). Термін «бід» запозичений з аукціонів, де учасники пропонують свої ціни, щоб виграти бажаний лот. В SEO поняттям «бід» оперують при покупці контекстної реклами в Яндекс.Директ і Google AdWords, а також при плануванні доходів зі своїх сайтів.

Бід терміи

Коли інвестор хоче купити акції, він пропонує ціну – бід, вказуючи, скільки акцій він хоче купити, а також максимальну ціну, яку він готовий за них заплатити.

Бід відрізняється від запитуваної ціни, що означає мінімальну ціну, яку готовий прийняти продавець.

Коли інвестор хоче купити акції, він пропонує ціну – бід, вказуючи, скільки акцій він хоче купити, а також ціну, яку він готовий за них заплатити. Бід – це противага запитуваної ціни, т. д. ціни, яку готовий прийняти продавець. Зверніть увагу, що бід і запитувана ціна не обов’язково будуть мінімальною або максимальною доступною ціною. Один інвестор може робити кілька запитів за різними цінами.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ