Skip to main content

Що таке ecommerce

Ecommerce (модуль розширеної електронної торгівлі) – плагін Google Analitycs для відстеження взаємодії користувачів з товарами в інтернет-магазинах. При правильному налаштуванні модуль аналізує покази та кліки, перегляди інформації про товар, додавання в корзину і видалення з неї, процес оформлення покупки, транзакції і повернення.

Електронна комерція – це одна зі складових електронного бізнесу, включає торгові і фінансові транзакції, що здійснюються через електронні мережі.

Цим словосполученням називають все, що пов’язано з автоматизацією бізнесу, організацією та супроводженням комерційних угод в інтернет-просторі. Однак слід розуміти, що E-Commerce не обмежується тільки онлайн-торгівлею. Доходи можна отримувати з комісій від угод, обміну даними та інших варіантів.

Що таке ecommerce термін визначення

Ecommerce визначення

Відомо, що останнім часом все більшу кількість угод виконується дистанційно, за допомогою електронних пристроїв. Це викликано тим, що електронні платежі виробляти зручніше й швидше, ніж платежі готівкою. Все більше число людей віддають перевагу розплачуватися за покупки електронними грошима.

Ecommerce термін

Електронна комерція – один з найпотужніших двигунів для розвитку технологій і міжнародного бізнесу. В інтересах кожної країни і компанії максимально сприяти процесам інтеграції та спрощення процедур.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ