Skip to main content
Словник

Email-маркетинг

Що таке Email-маркетинг

Email-маркетинг – інструмент в інтернет-маркетингу, вибудовує комунікацію з потенційним або існуючим клієнтом за допомогою електронної пошти.

Основні переваги Email-маркетингу – низька вартість, автоматизація розсилок і отримання необхідних цільових дій від підписників.

Основні види листів в Email-маркетинг:

  • Транзакційний лист – направляється користувачеві у відповідь на дії на сайті, наприклад, при реєстрації або підписки. Повинно прийти не пізніше ніж через годину після вчинення дії;
  • Рекламний лист – для прямих продажів. Повідомляє про акції, конкретні товари, містить опис послуг і їх переваги. Саме такі листи найчастіше сприймаються як спам;
  • Інформаційний лист (Email-розсилка) – для закріплення ділових відносин. Розсилається з певною періодичністю, містить виключно корисний контент. У будь-який момент передплатник може відписатися від розсилки.

Email-маркетинг – це один з найбільш результативних видів просування бізнесу в Інтернеті. Завдяки цьому підвищується лояльність клієнтів, зростає обсяг як нових, так і повторних продажів, а також підтримується постійний зв’язок з споживчою аудиторією. Можна безпосередньо зв’язуватися з потенційними або існуючими замовниками товарів і послуг. Email маркетинг є топовим інструментом digital media, здатним не тільки залучати та утримувати клієнтів, але і підвищувати лояльність до бренду.

Що таке Email-маркетинг визначення термін

Email-маркетинг визначення

Для того, щоб email маркетинг працював на ваш бізнес, а не проти нього, слід дотримуватися 5 простих кроків:

  • Определите цели;
  • Сформуйте список розсилки;
  • Створіть email компанію;
  • Напишіть маркетинговий лист;
  • Виберіть частоту розсилки.

Email-маркетинг термін

В середньому бюджет email маркетингу становить від $ 9 до $ 1000.. Сума залежить від платформи і розміру списку розсилки.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ