Skip to main content

Що таке Favicon

Favicon – іконка для сайту або веб-сторінки. Відображається в адресному рядку перед назвою сторінки, у видачі пошукових систем поряд з Title сторінки, як картинки поруч із закладкою, у вкладках й інших елементах інтерфейсу. Bзначально фавіконки були розміром 16х16, але зараз браузери розуміють високий дозвіл.

Класичний favicon (іконка для сайту) – це ICO-файл з розміром 16 × 16 з підтримкою 16 або 24-бітових кольорів і прозорості.

Набагато пізніше він з’явився в форматі 32 × 32, але старі браузери все ще зменшують його до 16 × 16. Це щось схоже на візитну картку сайту. І чим ближче за стилем візитна картка до стилю сайту, тим краще. Хороший фавікон – той, який запам’ятовується і створює асоціації з брендом.

Основна мета використання фавікона – це поліпшення зручності користування сайтом. Цей файл присутній практично у всіх сучасних популярних браузерах і вкладках браузера.

Що таке favicon визначення термін

Favicon визначення

Спочатку фавікон був створений для швидкого візуального пошуку необхідного сайту серед тисяч закладок в Інтернеті. Зараз же він є зручним символом ідентифікації сайту при великій кількості відкритих вкладок.

Favicon термін

Фавикон повинен:

  • асоціюватися з сайтом і / або тематикою. Часто фавіконки створюють на основі логотипу, щоб вона працювала на брендинг організації, або підбирають щось, пов’язане з темою, щоб підкреслити релевантність, візуалізувати концепцію, викликати емоцію і т. Д .;
  • бути простим і зрозумілим. Значок має скромні розміри і сприймається при швидкому перегляді, тому варто уникати складних форм, занадто дрібних деталей, неоднозначних смислів та ін .;
  • по можливості бути оригінальним. В інтернеті можна знайти бази готових іконок, але якщо вибрати ту, яка використовується багатьма, особливо конкурентами, можна втратити в впізнаваності.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ