Skip to main content

Що таке FMCG

Fast Moving Consumer Goods – англ. товари повсякденного попиту, ширвжиток.

FMCG – від англійського fast moving consumer goods (швидко обертаються споживчі товари). Швидко обертаються споживчі товари (товари сегмента FMCG) – це товари, які купуються приватними особами для приватного споживання, що мають короткий життєвий цикл, тобто товари швидкого використовуватися. За часів СРСР група товарів FMCG мала інше ім’я – ширвжиток (товари широкого вжитку, товари народного споживання).

Ринок FMCG – один з найбільш конкурентних і давно сформованих, як по рівню конкуренції, так і за способами, інструментам просування і розвиненості технологій продажів. Товари FMCG – це товари повсякденного попиту: продукти харчування, побутова хімія, пиво і сигарети. Ринковий сигмент споживчих товарів FMCG – це всього лише товари з високою оборотністю.

Реклама товарів FMCG – реклама масового продукту для масового ринку, з охопленням якомога більшої аудиторії, що не припускає точного підстроювання під аудиторію, в зв’язку з розмитістю аудиторії. Масова реклама сегмента FMCG, в зв’язку з цим, і в зв’язку з великою конкуренцією за увагу покупця вважається мало ефективною.

Що таке fmcg термін визначення

FMCG визначення

FMCG і мережевий ритейл. Мережі супермаркетів набрали чинності, тому що могли продавати товари FMCG за низькими цінами, в широкому асортименті, постійно в наявності. Покупці звикли купувати основні продукти в супермаркетах, а швидкопсувні – наприклад, молоко і яйця – в спеціалізованих магазинах, або в магазинах форматі “магазин на куті”.

FMCG термін

На сьогоднішній день відомо багато компаній, які займаються виробництвом товарів повсякденного попиту. Серед найвідоміших можна виділити такі: Procter & Gamble, L’Oreal, PepsiCo, Coca Cola.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ