Skip to main content

Що таке footer

Footer – нижня частина сторінки сайту. Містить інформацію, яка зазвичай не має великого значення для відвідувача: копірайт сайту, додаткове навігаційне меню, лічильники, назва компаній, які розробляли сайт.

Футер сайту (інша назва – підвал) – це наскрізний структурний елемент, розташований в нижній частині сторінок. Протилежний хедер (шапці) – наскрізний верхній частині ресурсу. Використовується в основному як блок додаткової інформації та перелинковки, рідше як допоміжний інструмент для збору лидов.

У підвалі сайту зазвичай вказується інформація, яку необхідно легко знайти на будь-якій сторінці, тому там може частково дублюватися зміст хедера. Конкретний набір даних залежить від типу сайту, тематики, дизайну, змісту інших блоків і т. д. Типові приклади розміщується внизу сторінки контенту: контакти, навігація, правова інформація.

У футері сайту традиційно вказують копірайт, умови використання та поширення контенту, інформацію про розробника ресурсу. Можна написати в футері, хто підтримує проект, взаємодіє з компанією і т. д. Це може працювати на підвищення рівня довіри, бути зручним рішенням, якщо партнерські посилання розміщуються за договором на кожній сторінці сайту і т. д.

Що таке follower термін визначення

Footer визначення

При створенні футера потрібно орієнтуватися на зручність користувача і покладену задачу, не перевантажувати елемент зайвою інформацією, але надавати необхідну.

Footer термін

Розмір нижнього блоку може сильно варіюватися – від пари рядків до кількох екранів, якщо це виправдано.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ