Skip to main content
Словник

Фреймворк

By 01.03.202121 Вересня, 2021No Comments

Що таке фреймворк

Це якийсь набір бібліотек, який полегшує розробку будь-яких продуктів: web-сайтів і web-сервісів, мобільних або десктопних додатків. У свою чергу, бібліотекою ми називаємо сукупність файлів (або один файл), в яких зберігаються підпрограми, об’єкти, функції та інші дані, які використовуються програмістом в роботі. До речі, в деяких ЯП, наприклад, в Python, бібліотеки називаються модулями.

Фреймворки – це програмні продукти, які спрощують створення і підтримку технічно складних або навантажених проектів.

Ember.js – вільний JavaScript каркас веб-додатків, який реалізує MVC шаблон, призначений для спрощення створення масштабованих односторінкових веб-додатків. Фреймворк використовується такими компаніями як TED, Yahoo !, Twitch.tv і Groupon.

Що таке фреймворк визначення термін

Фреймворк визначення

Суть фреймворка полягає якраз в перекладі слова. Це програмне середовище спеціального призначення, своєрідний каркас, який використовується для того, щоб істотно полегшити процес об’єднання певних компонентів при створенні програм. Це основа, яка дозволяє додавати компоненти в залежності від потреб. База, на якій можна сформувати програму будь-якого призначення досить швидко і без особливих труднощів.

Фреймворк термін

Веб-фреймворк – інструмент, який полегшує процес написання і запуску веб-додатки. Вам не потрібно самостійно писати купу коду і витрачати час на пошук потенційних прорахунків і помилок.

Основні принципи Ember.js

АВТОМАТИЧНЕ ОНОВЛЕННЯ ШАБЛОНІВ HANDLEBARS

У Ember шаблони Handlebars працюють ще краще. Ваш код HTML завжди буде актуальним при зміні відповідної моделі. Щоб почати, вам навіть не потрібно нічого писати на JavaScript.

КОМПОНЕНТИ

Загляньте в майбутнє веб-платформи вже сьогодні разом з компонентами Ember. Компоненти дозволяють вам створювати власні теги HTML під конкретне застосування: Handlebars використовується, щоб описати їх розмітку, а JavaScript, щоб здійснити заданий поведінка.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ДАНИХ З СЕРВЕРУ

Ember.js виключає стереотипний код для відображення JSON, який отриманий з сервера. Якщо ви знаєте, як використовувати jQuery, то зрозумієте, як витягувати моделі в Ember.

МАРШРУТИЗАЦІЇ

Створюйте додатки JavaScript, що не перевантажують мережу! C Ember.js ви легко можете писати складні, багатосторінкові додатки з відмінною підтримкою URL і використовувати при цьому в кілька разів менше коду, ніж в інших фреймворків.

Навчальне керівництво

Перед вами навчальне керівництво по Ember.js! Завдяки цій документації повний новачок може стати експертом по роботі з Ember.

Організація

На лівій стороні кожної сторінки знаходиться панель з вмістом. Вона складається з розділів, які можна розкрити, щоб подивитися відповідні теми. І розділи і теми слідують в порядку зростання складності, від базових концепцій до просунутим.

У керівництві зібрані практичні приклади і пояснення, які стосуються створення додатка на Ember. У ньому описані необхідні можливості фреймворка. Щоб отримати повну інформацію по кожній особливості Ember і API, дивіться документацію по Ember.js API.

Керівництво починається з пояснення базових концепцій фреймворка і потім поступово вчить створювати власні додатки. Якщо ви тільки познайомилися з Ember, рекомендуємо почати з перших двох розділів.

Необхідні знання

Ми намагаємося складати керівництво так, щоб воно було зрозуміло новачкам, але пред’являємо деякі вимоги до початкових знань і навичок. У керівництві ми торкаємося тільки функціональність і особливості Ember.js і не хочемо відволікатися на сторонні речі. Але ми намагаємося залишати посилання на відповідну документацію для будь-якого поняття, яке тут представлено.

Щоб розібратися в керівництві, вам слід мати знання і досвід роботи в наступних областях:

HTML, CSS, JavaScript – створення блоків веб-сторінок. Ви можете знайти документацію по кожній з цих технологій в Mozilla Developer Network.
Promises (Обіцянки) – вихідний спосіб роботи з асинхронність в коді JavaScript. Дивіться відповідний розділ в Mozilla Developer Network.
Модулі ES2015 – вам буде простіше зрозуміти структуру проекту Ember CLI і імпорт шляхів, якщо ви знаєте і мали справу з модулями ES6 JavaScript.
Синтаксис ES2015 – за замовчуванням, Ember CLI супроводжується Babel.js, тому ви можете використовувати нові особливості мови, наприклад, стрілочні функції, рядка шаблону, деструктурірованіе і т. Д. Щоб дізнатися більше, можна подивитися документацію по Babel.js або почитати в онлайн -режимі книгу Understanding ECMAScript 6.
Повідомлення про проблему
До проблем можна віднести помилки, пропущені слова, приклади коду з помилками і інші недоліки документації. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою або хочете поліпшити керівництво, ми будемо раді прийняти вашу допомогу!

Про проблему ви можете повідомити наступними способами:

  • Використовувати значок олівця вгорі праворуч на кожній сторінці керівництва
  • Відкрити запит на включення в репозиторії на Github.
  • Якщо ви натисните на іконку олівця, то потрапите в редактор Github для цього керівництва. Так ви зможете відредагувати сторінку за допомогою мови розмітки Markdown.
  • Це найшвидший спосіб виправити помилку, помилку в коді прикладів або поставити пропущене слово.

Якщо ви хочете внести більш значна зміна, то перевірте нашу систему відслідковування помилок. Можливо, що помічена вами помилка вже знаходиться на розгляді. Якщо ж ви не знайшли в списку своєї проблеми, то можете її сюди додати.

Якщо у вас є питання по стилю викладу або процесу виправлення помилок, то подивіться це керівництво. Бажаємо успіху!

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ