Skip to main content

Що таке FTP

File Transfer Protocol – англ. протокол передачі файлів. FTP з’єднує комп’ютер користувача і віддалений хостинг і дозволяє завантажувати сторінки, документи або редагувати вміст сайту.

FTP використовує відразу кілька каналів підключення, один з них керуючий, через нього йдуть команди сервера і повертаються відповіді. Всі інші канали використовуються для передачі даних. Одночасно можна передавати відразу декілька файлів, на кожен з них буде свій канал.

FTP або File Transfer Protocol – це один з базових протоколів передачі файлів, призначений для передачі файлів в мережі між комп’ютерами. З його допомогою можна підключатися до FTP-серверів, переглядати вміст їх каталогів і завантажувати файли з сервера або на сервер.

Протокол FTP в «чистому вигляді», хоч і є стандартом де-факто для перенесення файлів між віддаленими комп’ютерами, має серйозні проблеми з безпекою (пароль передається по мережі в незашифрованому вигляді). Для доступу до сервера або віддаленого комп’ютера по протоколу FTP використовують спеціальні програми, які називаються FTP-клієнтами. Існує безліч FTP-клієнтів, а також підтримка FTP вбудована в багато файлові менеджери і навіть безпосередньо в операційні системи.

Что такое ftp термин определение

FTP визначення

FTP-сервер – це сервер, що працює по File Transfer Protocol (протоколу передачі файлів). Використовується для обміну файлами між комп’ютерами по локальній мережі і інтернету.

FTP термін

Ftp-системи використовують при створенні веб-сайтів. Вся інформація, що стосується інтернет-ресурсу, зберігається на фтп сервері. Коли розробнику потрібно внести якісь корективи в сайт, він заходить на сервер, завантажує файл, який потрібно поправити, потім заливає його назад. І все, зміна вступила в силу. Це швидко і зручно.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ