Skip to main content
Словник

Google Marketing Platform

Що таке Google Marketing Platform

Google Marketing Platform (ex-DoubleClick) – рекламна платформа для рекламодавців і агентств, яка дозволяє планувати і запускати маркетингові кампанії на цифрових майданчиках.

В Google Marketing Platform використовуються рішення світового класу для створення єдиних кампаній із застосуванням різних каналів.

Всі рекламні продукти Google об’єднані в єдину платформу Google Marketing Platform. На даний момент вона є провідним інструментом для показу медійної реклами, відстеження активності кампаній, управління платним пошуком і запуску programmatic рішень. Всі елементи поєднуються один з одним, надаючи вам можливість використовувати уніфікований підхід до поведінки користувачів, результативності каналів і пристроїв.

Що таке Google Marketing Platform термін визначення

Google Marketing Platform визначення

Платформа Google Marketing об’єднує DoubleClick Digital Marketing і комплект Google Analytics 360, який допоможе вам планувати, купувати, вимірювати, оптимізувати цифрові медіа та аналітику клієнтів в одному місці.

Google Marketing Platform термін

Платформа Google Marketing допомагає вам надавати більш релевантний і ефективний маркетинг, гарантуючи, що ви поважаєте конфіденційність своїх клієнтів і контролюєте їх дані.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ