Skip to main content
Словник

Гумова верстка

Що таке гумова верстка

Гумова верстка – верстка, при якій сайт відображається на всю ширину екрану.

Користувач може зайти на сайт з будь-якого пристрою (комп’ютер, ноутбук, планшет, телефон) і у всіх випадках дизайн буде зручний і красивий.

Гумова верстка сайтів – це різновид верстки сайтів, при якій розміри компонентів веб-сторінок сайту пропорційно «розтягуються» і «стискаються», підлаштовуючись під розширення монітора користувача. З технічної точки зору, гумова верстка сайтів складніша, в порівнянні з жорсткою версткою. При використанні жорсткої верстки зникає необхідність в відображенні дизайн-макету сайту в декількох станах (для різного дозволу), не потрібно ніяких технічних хитрувань, щоб сайт добре виглядав на всіх моніторах.

Терміни та визначення

Гумова верстка визначення

Враховуючи особливості гумової верстки, для більшості сайтів веб-розробники рекомендують використовувати фіксовану верстку. Однак для певної категорії сайтів гумова верстка може бути прийнятною. До подібних сайтів відносять, наприклад, новинні портали з мінімальним графічним дизайном.

Гумова верстка термін

Гумова верстка сайту дозволяє «заповнити» весь простір вікна браузера, однак при цьому неминуче виникають деякі незручності. Читати текст з екрану монітора – важче і утомительнее, ніж з паперового носія. Гумова верстка ще більш посилює цю проблему, оскільки при надмірному «розтягуванні» текстових блоків сайту максимально допустима ширина тексту може бути перевищена.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ