Skip to main content

Що таке Html

Hyper Text Markup Language – англ. мова гіпертекстової розмітки. Мова для форматування і розмітки електронних текстових документів. Складається з тегів, які і визначають, як буде виглядати текст на сторінці сайту.

HTML (HyperText Markup Language) – стандартна мова розмітки гіпертекстових сторінок в Інтернеті. Є й інші мови розмітки гіпертексту, але велика частина сторінок сайтів Інтернету розмічена саме на мові HTML. Такі сторінки успішно інтерпретуються браузерами, які відображають їх на екранах різних електронних пристроїв в зручному для людини вигляді.

HTML є тегівовою мовою розмітки гіпертексту: щоб перетворити текст в гіпертекст, використовують роздільники (дескриптори), для стислості названі тегами. Ось приклад тега: – цей відкриває тег забезпечує виведення тексту жирним шрифтом до тих пір, поки не зустрінеться закриває тег.

HTML – це сполучна ланка між веб-сторінкою та додатковими технологіями, які на ній будуть використовуватися. HTML – в першу чергу, це мова за допомогою якого можна повідомити браузеру інформацію про те які елементи є на веб-сторінці і яку смислове навантаження вони несуть. Як у будь-якої мови, в HTML є слова (команди) та правила написання цих слів (синтаксис мови).

Що таке html термін визначення термін визначення

Html визначення

Браузери чудово розуміють html і можуть інтерпретувати його в зрозумілому вигляді. Взагалі будь-яка сторінка сайту – це html-код, який браузер переводить в дружній вигляд для користувача. До речі, код будь-якої сторінки є доступним для всіх. Щоб побачити її потрібно правою кнопкою миші і виберіть подивитися вихідних код або натисніть на клавіатурі CTRL + U.

Html термін

Мова розмітки html отримав широку популярність. На даний момент – це єдина мова, за допомогою якого створюється розмітка сайту. Файли, створені на html, мають розширення .html або .htm. Щоб створити файл html, досить відкрити блокнот і зберегти його з розширенням .html.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ