Skip to main content
Словник

Інвестиції

Що таке інвестиції

Інвестиції – це вкладення вільних грошових коштів в різні інструменти з метою отримання доходу. На відміну від спекуляцій, за допомогою яких можна отримати швидкий прибуток, інвестиції будуть приносити дохід протягом багатьох років.

Інвестування – ризиковане вкладення капіталу з метою отримання доходу.

Зрозуміти, що таке інвестиція найпростіше на прикладі банківських депозитів. Власник грошей на певний період довіряє свої заощадження фінансовій установі. При завершенні обумовленого терміну інвестору повертаються кошти, і сплачується відсоток за їх користування. Такий варіант максимально безпечний, тому що банк самостійно знаходить проекти, на яких і заробляє за рахунок залучених коштів.

Терміни та визначення

Інвестиції визначення

Інвестиції – мистецтво примножувати гроші. Інвестиції – це вкладення коштів з метою отримання прибутку. Отримання прибутку є метою інвестицій. У інвестицій є 2 важливих характеристики: ризик і прибутковість.

Методи, способи і інструменти інвестування

Інвестувати за визначенням необхідно будь-що-небудь. Існує безліч варіантів куди можна інвестувати свій капітал. Серед найпоширеніших інструментів, треба відзначити такі:

  • акції ВАТ (ВАТ)
  • облігації
  • інвестиційні фонди
  • нерухомість
  • свій бізнес

Інвестиції термін

Інвестування передбачає, що ви вкладаєте вільні кошти в будь-який актив, і цей актив через який-небудь час приносить вам одноразовий або систематичний прибуток.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ