Skip to main content

Що таке IP-адрес

IP-адреса – унікальний номер, який потрібен для ідентифікації комп’ютерів в мережі і для їх зв’язку між собою. IP-адреса для комп’ютера, як для людини номер стільникового телефону, по ній можна знайти комп’ютер в будь-якому куточку світу. IP-адреса складається з двох частин: номера мережі і номера вузла.

IP адреса – це унікальна адреса в мережі, необхідна для знаходження, передачі та отримання інформації від одного комп’ютера (вузла) до іншого.

Типи IP-адрес:

  • Статичний – постійний і незмінний, призначається користувачем в настройках або автоматично при підключенні пристрою до мережі. Його не можна присвоїти іншому пристрою;
  • Динамічний – автоматично присвоюється пристрою при підключенні до мережі і діє до кінця сеансу підключення;
  • Псевдостатіческій – є статичним тільки для локальної мережі.

Сам по собі IP адрес мається на увазі в будь-якій мережі, навіть складається з пари комп’ютерів, створеної на основі Wi Fi, або ж мережі великого підприємства. Кожен комп’ютер без винятку, якщо має підключення до мережі, то обов’язково має свою унікальну IP адресу. Динамічним IP адресою є адреса, присвоєний автоматично, а при перепідключення до мережі, такі адреси будуть змінюватися на інші, вільні. У свою чергу IP адреса, зарезервований за вашим комп’ютером або маршрутизатором, отримає інший клієнт інтернет провайдера.

Що таке ip-адрес термін визначення

IP-адрес визначення

Статистичний адрес – це адреса, прив’язаний до комп’ютера, якщо провести налаштування пристрою самостійно або провайдером. Ви як їх клієнт абсолютно в автоматичному режимі отримуєте свій IP адреса. Такі IP адреси на відміну від динамічних, залишаються незмінними при перепідключення до інтернету. Часто статистичний адреси називають постійними або реальними адресами, що так само вірно.

IP-адрес термін

IP-адреса (Internet Protocol Address, айпі адресу) – це унікальний числовий ідентифікатор конкретного пристрою в складі комп’ютерної мережі, побудованої на основі протоколу TCP / IP. Для роботи в Інтернеті потрібно його глобальна унікальність.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ