Skip to main content

Що таке follower

Follower – спочатку сленгова назва користувача Твіттера, який підписався на оновлення чийогось аккаунта. Перекладається з англійської як передплатник, читач, послідовник. Зараз термін використовується для позначення передплатників в соцмережах.

Фоловерів (наголос на першу «о») – це той, хто стежить за вашими твітами, тобто кажучи, ваш вірний читач. Англійська дієслово Follow перекладається як «слідувати за будь-ким». Іноді слово «фоловерів» перекладають як «підписник», що досить точно відображає суть явища.

Сама ідея фолловінг з’явилася в соц мережах разом з Твіттером, який придумав кнопку Follow, згодом перекладену на російську мову як Читати. Чим більше у вас читачів (фоловерів), тим, по ідеї, ваші твіти більш цікаві. Однак кмітливі мешканці інтернету ввели практику «взаємного фолловінг», тобто «ти читай мене, а я буду за це читати тебе», що призвело до ситуації, коли навіть самі відстійні жителі твіттера мають по кілька тисяч фоловерів. Накрутка фоловерів хоча і є читингом, ніяк не підлягає покаранню владою Твіттера, Інстаграма і інших мереж.

Фоловерів (від англ. Follower; синоніми: читач, послідовник, передплатник) – на твіттер-сленгу цим словом називають користувача, який підписався на оновлення акаунта в Твіттері. У буквальному сенсі слово «Follow» перекладається як «Слідувати». Фоловерів бачить публічні повідомлення того, на кого він підписався, у своїй стрічці через мить після публікації.

Що таке follower термін визначення

Follower визначення

Фоловерів (follower) – те саме, що і підписник – користувач або аккаунт, який підписався на ваш або чийсь ще аккаунт в деякій соціальній мережі.

Follower термін

Часом термін “фоловерів” застосовують і щодо будь-яких інших соціальних мереж, в тому числі повністю російськомовних – це не призводить до жодних непорозумінь. Від “фоловерів” відбувається і слово “фолловінг”, що означає процес здійснення підписки.

Стань эффективным интернет маркетологом — запишись к нам на курсы! Школа Интернет Маркетинга: курсы по наиболее популярным специальностям: интернет маркетолог, SMM специалист, SEO специалист.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ