Skip to main content

Що таке Keywords

Keywords – метатег, за допомогою якого виділяють ключові слова на сторінці. З ускладненням алгоритмів ранжирування пошукових систем, цей метатег втратив своє значення, і більше не впливає на місце в пошуковій видачі.

Keywords (кейвордс) – це мета-тег, вписується в заголовок HTML-коду веб-сторінки з метою вказівки пошуковій системі набору ключових слів, релевантних тексту в її тілі.

Метатеги призначені виключно для пошукових роботів, тому на сторінці, завантаженої в браузері, їх вміст не виводиться. Цим тегом і багатьма іншими оперують в процесі пошукової оптимізації. Для ефективного просування визначають семантику сайту, підбирають слова, словосполучення для всіх сторінок окремо і вказують їх в метатеге keywords.

Кейворди мають важливе значення в просуванні бізнесу в інтернеті. Кейвордс, або пошукові запити, використовують не тільки в метатегах, але і в самому тексті веб-сторінок. Їх кількість має велике значення. Надмірне або недостатнє вживання ключів призводить до негативних наслідків.

Що таке keywords термін визначення

Keywords визначення

Ключі, що складаються з окремих слів або фраз, потрібно перераховувати через кому. Кейвордс – це те, що допомагає пошуковому роботу швидко виявляти суть вмісту веб-сторінок.

Keywords термін

Не рекомендується використовувати слова, яких мало або зовсім немає в тексті. Не варто також перераховувати всі ключі, за якими веб-майстер хоче бачити сторінку в топі пошукової видачі. Досить вказати два-три важливих запиту, що визначають тему контенту.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ