Skip to main content
Словник

Конференція DMC (Dnipro Marketing Conference)

Конференція DMC

У 2018 році ми провели першу конференцію з інтернет маркетингу в Дніпрі, яка називається DMC: Dnipro Marketing Conference. Наша місія полягає в тому, щоб сформувати в Дніпрі маркетингове ком’юніті, допомогти фахівцям з маркетингу розвиватися, бізнесу знаходити корисні знайомства, а молодим фахівцям знайти нову спеціальність і вектор розвитку. За ці роки спікерами нашої конференції були кращі фахівці в сфері інтернет маркетингу, стратегії, бізнес процесів, менеджменту, seo оптимізації, smm маркетингу, контекстної і таргетированної реклами.

Спікерами конференції DMC стали кращі фахівці з кращих компаній України: ПриватБанк, EnglishDom, Yalantis, Uklon, Webline Promotion, Adindex, OWOX, Школа Інтернет Маркетингу, Conversion Rate Store, AdmixGlobal, CyberShark, LivePage, Penguin Team, Onpage, eSputnik, Noospere, UAMASTER , Netpeak, Ольшанський і Партнери, Boosta, Sunapi, Vodafone, One shot, CoolHeads, Develux, Median ads, TripMyDream, Advanter і інші.

Записи доповідей всіх конференцій доступні на офіційному сайті конференції: https://dmc.dp.ua.

Конференция DMC

Програма конференції традиційно складається з 3 тематичних блоків: Стратегія, Маркетинг, Реклама. В одному місці ми збираємо ТОП спікерів з Дніпра, Харкова, Києва, Одеси та Запоріжжя та інших міст в сфері інтернет маркетингу, SEO оптимізації, контекстної реклами і соціальних мереж.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ