Skip to main content

Що таке Life Placement

Life placement (Від англ. Life – життя, placement – розміщення) — розміщення реклами в самому житті.

Life Placement – це особлива технологія, коли товар або послугу просувають за допомогою прихованої реклами, привертаючи увагу споживачів завуальованими методами.

Акція life placement – це цілий спектакль, але такий ненав’язливий і максимально наближений до життя, що споживач (свідок цього театрального дійства) навіть не усвідомлює, що піддається маркетинговому впливу. Щоб привернути увагу покупців «розміщення в життя» використовує завуальовані методи залучення уваги.

Суть методу полягає в наступному. У місцях скупчення цільової аудиторії проводяться спеціальні промо-акції. Однак це не звичні нам роздача зразків, дегустація і т.д. Як правило, маркетологи наймають спеціально навчених людей (акторів, промоутерів), які розхвалюють продукцію або послугу під виглядом звичайного користувача.

Life Placement відноситься до так званого партизанського маркетингу. Завдяки технології Life Placement створюється цілком реалістична ситуація, при якій актори розігрують перед іншими людьми позитивні емоції від використання певних товарів або послуг. У процесі такої гри вони можуть залучати до бесіду потенційних клієнтів, описуючи всі достоїнства обраної продукції.

Що таке life placement термін визначення

Life Placement визначення

Life Placement можна використовувати для просування будь-яких товарів або послуг з ціновим сегментом вище середнього.

Life Placement термін

Головними перевагами даного інструменту можна назвати наступні:

  • порівняльна доступність;
  • недовгий термін дії на клієнтів;
  • споживач не відчуває себе обдуреним.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ