Skip to main content

Що таке Like

Like – англ. подобається. Оцінка популярності контенту в соцмережах і інших інтернет-ресурсах. Найчастіше графічно виглядає як рука з піднятим великим пальцем. У деяких мережах, наприклад, Одноклассниках і Вконтакте, є свої варіації лайка.

Лайк (мені подобається, +1) – можна вважати показником ставлення користувачів до повідомлення в соцмережах, сайту, записи в блозі, сайту в пошуковій видачі або контекстного оголошенню (AdWords) і т д.

Лайк, це рекомендація тієї чи іншої сторінки (статті, частини тексту, файлу, фотографії, відео і т.д.) яку робить один користувач інтернету іншому (або іншим). Простіше кажучи, якщо ви знайшли в інтернеті що небудь цікаве для вас і вважаєте, що це буде так само цікаво іншим користувачам, наприклад вашим друзям з Вконтакте, то рекомендуєте їм цей матеріал. Для цього практично у всіх соціальних мережах впроваджений спеціальний функціонал який забезпечує і автоматизує це дія. Яскравим прикладом є установка кнопок соціальних мереж на інших сайтах. За допомогою цих кнопок будь-який бажаючий може миттєво порекомендувати знайдений матеріал своїм друзям.

що таке like термін визначення

Like визнячення

Like – це дія в інтернеті, яка виражає симпатію до текстового або мультимедійного контенту. З англійської мови слово позначає «подобається».

Like термін

Для користувача це зручна можливість відзначити те, що йому сподобалося, в деяких випадках – звернути на себе увагу власника аккаунта і отримати взамін лайк від нього.

Для автора поста лайк – це показник того, що користувач має інтерес до публікації, її автору, а можливо і до самої сторінці, аккаунту, групі, паблік, де розміщений сподобався контент. Кнопка придбала популярність на всіх сайтах, і корисна як для авторів публікацій, так і для передплатників.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ