Skip to main content

Що таке MCC

Центр клієнтів AdWords (з англ. MCC – My Client Center) – це ефективний інструмент, призначений для спрощення одночасного управління декількома акаунтами GA.

MCC (My Client Center) – керуючий аккаунт в Google AdWords. Призначений для агентств і рекламодавців, у яких кілька акаунтів AdWords.

МСС є різновидом акаунтів Google AdWords. Він може включати в себе кілька звичайних акаунтів, що робить їх управління простішим (через один інтерфейс).

Це таке собі місце, де зібрані рекламні акаунти клієнтів і здійснюється управління ними в більш зручному форматі. Вам більше не доведеться постійно виконувати перезаходити з одного облікового запису в іншу і зберігати безліч даних доступу (логіни та паролі).

що таке MCC термін визначення

MCC визначення

Створивши центр клієнтів, ви зможете управляти кампаніями своїх клієнтів без перемикань між обліковими записами в одному інтерфейсі.

MCC термін

MCC-аккаунт просто необхідний агентствам і фахівцям, що працюють в декількох клієнтських акаунтах відразу.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ