Skip to main content

 Що таке MindMap

Інтелект-карти (в оригіналі Mind maps) – це інструмент візуального відображення інформації в інтернет маркетингу, що дозволяє ефективно структурувати і обробляти її.

MindMap – інтелект-карта або карта думок – наглядний інструмент для візуалізації процесу мислення. У центрі поміщається центральний образ (ідея, концепція, думка або тема), від якого відходять гілки-ключові слова і образи і т.д. Структура може бути скільки завгодно розгалуженої.

MindMap допомогають:

  • Фіксувати навіть великі обсяги інформації;
  • Запам’ятовувати інформацію (візуалізація покращує сприйняття);
  • Аналізувати інформацію – таке зображення допомагає знайти все взаємозв’язку між деталями;
  • Крім того, MindMap дозволяє побачити і картину в цілому, і її дрібні деталі.

Інтелект-карта являє собою деревоподібну схему, на якій зображені слова, ідеї, завдання або інші поняття, пов’язані гілками, що відходять від центрального поняття або ідеї. Гілки, що мають форму плавних ліній, позначаються і пояснюються ключовими словами або образами. Сам процес створення інтелект-карт отримав назву майндмеппінга (англ. Mindmapping) і на сьогоднішній день визнаний зручною і ефективною технікою візуалізації мислення та альтернативної записи – на відміну від традиційної лінійної форми з використанням тексту, списків, таблиць і схем.

що таке mindmap термін визначення

MindMap визначення

Mind Map оформляють у вигляді схеми, яка нагадує дерево. На ній зображують слова, ідеї, думки, завдання або будь-яку подібну інформацію, що відходить від однієї головної думки в центрі. Mind Map – один з найефективніших інструментів управління своїми знаннями, для якого достатньо олівця і паперу.

MindMap термін

У ментальних карт є одна сфера застосувань: поліпшення роботи мозку. Це досягається за допомогою:

  • Фіксації інформації. Навіть складні речі можна зобразити легко і зрозуміло;
  • Запам’ятовування. Коли ви самі щось малюєте, швидше запам’ятовуєте це;
  • Легкий доступ до інформації. Досить поглянути на таку карту, щоб зрозуміти, що в ній було написано, і згадати все до найдрібніших деталей;
  • Аналіз всієї інформації. При створенні таких карт легко помітити зв’язку між пунктами. За допомогою графічного методу простіше пов’язувати все воєдино.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ