Skip to main content

Що таке MySQL

MySQL – безкоштовна система управління базами данних в інтернеті, може працювати з дуже великими обсягами інформації.

MySQL – це система керування базами даних з відкритим вихідним кодом (СУРБД) з моделлю клієнт-сервер.

MySQL відрізняться хорошою швидкістю роботи, надійністю, гнучкістю. Робота з нею, як правило, не викликає великих труднощів. Підтримка сервера MySQL автоматично включається в поставку PHP. Важливим фактором є її безкоштовність. MySQL поширюється на умовах загальної ліцензії GNU (GPL, GNU Public License).

MySQL – це одна з найпопулярніших і найпоширеніших СУБД (система управління базами даних) в інтернеті. Вона не призначена для роботи з великими обсягами інформації, але її застосування ідеально для інтернет сайтів, як невеликих, так і досить великих.

База даних (database) – це сукупність пов’язаних між собою таблиць. Наприклад, в одній таблиці може зберігатися інформація про користувача, зареєстрованому на сайті, а в іншій – інформація про коментарі, які залишив користувач на сайті.

Что такое mysql термін визначення термін визначення

MySQL визначення

Бази даних самі дбають про безпеку інформації та її сортування і дозволяють отримувати і розміщувати інформацію за допомогою одного рядка. Код з використанням бази даних виходить більш компактним, і налагоджувати його набагато легше. Крім того, не потрібно забувати і про швидкість – вибірка інформації з бази даних відбувається значно швидше, ніж з файлів.

MySQL термін

MySQL є дуже швидким, надійним і легким у використанні. Якщо вам потрібні саме ці якості, спробуйте попрацювати з даними сервером. MySQL володіє також рядом зручних можливостей, розроблених в тісному контакті з користувачами.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ