Skip to main content

Що таке Noindex

Noindex – тег, який забороняє роботу індексувати частину сторінки. Якщо ви просуваєте свій сайт в Google, використовуйте robots. Крім усього іншого, він здатний обробити всю веб-сторінку.

Тег noindex Яндекс ввел по собственной инициативе, которую до сегодняшнего дня разделяет лишь Рамблер. Поэтому при использовании тега noindex, Google не будет обращать на него внимания.

Також noindex і його постійний супутник nofollow можуть використовуватися абсолютно в іншому вигляді – як значення атрибута content в складі мета-тега robots.

Noindex – це тег, за допомогою якого можна керувати функцією індексації пошукового робота. Якщо виділити окремий фрагмент тексту і закрити його тегом noindex, він не буде проіндексований пошуковою системою і, відповідно, не потрапить в її кеш.

Вперше цей інструмент був запропонований фахівцями Яндекса, щоб у веб-майстрів з’явився простий спосіб відділення частини текстового контенту, яка не несе смислового навантаження і не повинна враховуватися при оцінці сторінки.

що таке noindex термін визначення термін визначення

Noindex визначення

Друга, не менш важлива функція тега noindex, полягає в тому, щоб блокувати індексацію окремих сторінок сайту, призначених для публікації користувацького контенту. До таких відносяться сторінки з відгуками, коментарями, повідомленнями та ін.

Noindex термін

Тег noindex враховує тільки Яндекс. Google ігнорує його присутність і проводить повну індексацію текстового вмісту сторінки. Для залучення блокування індексації, актуальною для всіх пошукових систем, слід прописувати відповідний метатег для окремих сторінок або всього сайту в файлі robots.txt.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ