Skip to main content

Що таке PBN

PBN – англ. приватна мережа сайтів (блогів), створюється для розміщення посилань на просувний сайт (або сайти).

PBN або Private Blog Network є приватною мережею веб-сайтів або ж блогів, основна мета якою зводиться до забезпечення нарощування посилальної маси для просувається ресурсу або ресурсів.

Зазвичай схема побудови мережі виглядає так:

  • купуються дроп (купують або реєструються);
  • створюється сайт;
  • на сайт додаються посилання на просувні сайти.

Створення PBN є однією з класичних і найбільш поширених grey-hat SEO просування. Створення приватних мереж блогів дозволяє збирати гарний трафік на сайт, який потрібно монетизувати.

Що таке PBN термін визначення

PBN визначення

PBN – мережа веб-сайтів, яку використовують для організації підконтрольної посилальної маси сайту-акцептора з метою підвищення позиції сайту в цілому і поліпшення ранжирування в пошуковій системі.

PBN термін

Основною ідеєю приватної мережі блогу полягає в тому, що сайти для пошукової системи не пов’язані між собою, що дає можливість створити природний профіль посилальної маси (виходячи з коректно складеного анкор листа та стратегії зовнішнього просування сайту в цілому).

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ