Skip to main content

Що таке Ping

Ping – програма для перевірки доступності сайтів в веб-просторі. Тестова посилка відправляється до будь-якого вузла інтернету і вимірюється час, за яке вона повернеться назад.

Доступність сайту впливає на позицію в пошуковій видачі: пошуковий робот виключає сайт з видачі, якщо він при індексації був недоступний.

Чим більше ping, тим більше час очікування, необхідний для відкриття інтернет-сторінки. При високому показнику пинга інтернет з’єднання працює значно повільніше. Однак високий пінг може привести і до значно гірших наслідків. Періодично може зникати зв’язок з сервером, а будь-яка робота, яка вимагає плавного з’єднання, буде йти ривками і викликати виключно ваше роздратування.

Якщо ви хочете мінімізувати значення пінгу для відвідувачів свого інформаційного ресурсу, то необхідно ретельно проаналізувати цільову аудиторію, позначивши зону зразкового географічного розташування цих людей, і вибрати хостинг, сервери якого знаходяться по центру цієї зони.

Щоб зменшити власний пінг, необхідно вжити заходів для розвантаження інтернет-каналу (закривати непотрібні в даний момент інтернет-додатки).

Що таке Ping термін визначення

Ping визначення

Пінг – найважливіший параметр, що дозволяє визначити якість інтернет-з’єднання, і кожен поважаючий себе вебмастер повинен звертати на нього увагу.

Ping термін

Градація значень пинга:

  • до 40 мс – ідеальне значення. Таке час реакції дозволяє комфортно користуватися стріммінговимі сервісами (Twitch, прямі трансляції на Youtube і так далі), насолоджуватися усіма популярними на багато користувачів іграми і без затримок отримувати доступ до web-сторінок;
  • 40 – 110 мс вважається нормальним значенням. Пінг дозволяє комфортно користуватися інтернет-ресурсами та в цілому прийнятний для онлайн-ігор;
  • 110 – 210 мс – занадто великий ping для багатокористувацьких ігор, особливо для жанрів, в яких важлива швидкість реакції (шутери, гоночні симулятори і т.д.). Для доступу до сайтів з текстовою інформацією такий пінг залишається нормальним, проте Медіасервіс працюватимуть повільно.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ