Skip to main content

Що таке Plugin

Plugin – додатковий модуль, який розширює і покращує можливості основної програми / движка сайту / браузера. Найпоширеніші плагіни – flash-програвач для браузерів, що дозволяє дивитися відео і Adobe Reader, що відкриває PDF-файли.

Модулі – це невеликі програмні коди, що доповнюють функціонал основного додатка, для якого вони створюються. Простіше кажучи – це надбудови, доповнення або виправлення, завдяки яким вихідна програма стає краще (функціональніша) з точки зору конкретного користувача.

Особливість модулів в тому, що вони не можуть працювати самостійно, це тільки доповнення, які працюють всередині основній програмі. У той же час, базова програма, для якої створюються плагіни, може чудово обходитися і без них. Плагін – це модуль до будь-якій програмі або операційній системі, що дозволяє відкривати певний тип файлів або здійснювати інші корисні речі, які без цього модуля зробити не можна або дуже складно. Найпоширенішим плагіном є, мабуть, Flash-програвач для браузерів, що дозволяє, зокрема, дивитися відео на YouTube. Більш ранні версії браузерів встановлювалися без цього плагіна, так що його треба було завантажувати і встановлювати окремо. Сучасні браузери вже включають в себе цей плагін. Ще одним популярним плагіном є Adobe Reader, що дозволяє відкривати PDF-файли.

Що таке Plugin термін визначення

Plugin визначення

Модулі, простими словами – це такі доповнення до готових програмах, які пишуть в міру необхідності додати якусь окрему опцію, корисну користувачам.

Plugin термін

Модулі не можуть працювати самі по собі окремо і обов’язково відносяться до якогось з додатків.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ