Skip to main content

Що таке постинг?

Постинг – процес систематичних публікацій контенту в стрічці соціальних мереж в рамках затвердженого контент-плану.

Постинг в перекладі з англійської (англ. posting) означає запис або повідомлення. У сучасних реаліях розвитку Інтернету постинг став одним із способів просування ресурсів в мережі і користується зараз великою популярністю.

Постинг – це публікація написаних текстів в соціальних мережах. Найчастіше такі пости супроводжуються зображеннями, аудіо- та відеозаписами, графіками. Мета публікацій – привернути увагу користувачів, зробити популярною сторінку та її власника. “Для різних авторів підходять різні види постингу:

  • традиційний;
  • відкладений;
  • автопостинг. “

Традиційною постинг – найпоширеніший, простий, але і малоефективний вид. Зазвичай застосовується в разі, коли у автора в розпорядженні не більше 1-2 акаунтів в соцмережах. Розміщується така інформація звичайним набором вручну через комп’ютер або додатки на смартфоні або планшеті.

Терміни та визначення

Постинг визначення

Відкладений постинг прийде на допомогу все тим же авторам, у яких не так багато сторінок у соцмережах. Суть його полягає в тому, щоб також вручну розмістити на своїй сторінці пост. Але в цьому випадку ви самі можете задати дату і час публікації. Цей спосіб безкоштовний, він за замовчуванням вбудований в інтерфейс соціальних мереж ВКонтакте, Facebook та Telegram.

Постинг термін

Існує багато зручних програм і сервісів для постинга. Всі вони створені для тих, хто веде не одну соцмережу і часто розміщує велику кількість інформації. Їх цінність в тому, що в одній програмі для постингу можна викласти всі тексти, оформити їх картинками і задати не тільки дату і час, а й соціальні мережі, в яких вони повинні бути опубліковані. Ця функція одночасного розміщення називається кросспостинг. Вона значно спрощує життя автора. Стань ефективним інтернет-маркетологом – запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу Онлайн.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ