Skip to main content

Що таке Product Placement

Product Placement – прийом прихованої реклами, коли кіно- і телегерої використовують комерційний продукт або на екрані з’являється логотип компанії.

Продакт плейсмент схожий на нативну рекламу. Вони відрізняються майданчиками розміщення: продакт плейсмент ховається в кіно і телепередачах, а нативная реклама – в інтернет-виданнях, блогах і інших інтернет-майданчиках.

Product placement буває трьох видів:

  • Вербальний. Це коли товар або послуга називаються вголос.
  • Візуальний. Глядачі бачать логотип або продукт, але його назва вголос не вимовляється.
  • Динамічний. Товар або послуга – це елемент сюжету.

Що таке Product Placement термін визначення

Product Placement визначення

Технологія Product placement має на увазі виконання творчих розробок в поєднанні з великою маркетинговою інформацією, що дозволяє продукту вийти за рамки рекламного блоку і стати невід’ємною частиною фільму.

Product Placement термін

Основна ідея Product placement – ненав’язливість, малопомітність, без прямих закликів до покупки або іншої дії, зміщення акцентів на користь основного сценарію, але деяку частку уваги аудиторії на запропонований продукт все одно залучити.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ