Skip to main content
Словник

Просування в соціальних мережах

Що таке SMM

Просування в спільнотах, форумах – все це Social Media Marketing. Він допомагає за рахунок взаємодії з аудиторією привернути трафік на сайт і підвищити його впізнаваність.

Головну роль в SMM грає контент: група / сторінка повинна бути цікава користувачам. Цікавий контент спонукає учасників їм поділитися, обговорити і перейти на офіційний сайт компанії.

Social Media Marketing (SMM) – це один з нестандартних способів просування в бізнесі, який полягає в залученні на сайт цільової аудиторії з соціальних мереж, форумів, веб-блогів.

Соціальні мережі – місце перебування цільової аудиторії для бізнесу практично в будь-якій ніші. SMM просування в соціальних мережах дає змогу безпосередньо взаємодіяти з потенційними клієнтами.

Що таке SMM термін визначення

SMM визначення

SMM – це привернення уваги до певного товару або бренду на соціальних платформах. У комплексі спеціальних заходів медіа використовуються як канали зв’язку для просування і реалізації інших завдань.

  • Задачі, які можна вирішити за допомогою SMM:
  • брендінг, просування бренду
  • підвищення лояльності та популярності
  • PR
  • збільшення відвідування сайту компанії

SMM термін

SMM не володіє миттєвим ефектом, але дає довгостроковий результат за умови його цільового і правильного використання. Його основною перевагою є низька ціна вкладень в порівнянні з можливим ефектом від проведених заходів.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ