Skip to main content
Словник

Ранжування сайтів

Що таке ранжування сайтів

Ранжування сайтів – сортування сайтів в пошуковій видачі.

Результат ранжирування користувач бачить, отримуючи відповідь пошукової системи на своє питання. Чим краще ранжируется сайт, тим він вищий в списку.

Щоб збільшити відвідуваність сайту, потрібно подбати про його хороший ранжирування. Ранжування залежить від безлічі факторів, але можна виділити ключові – відповідність змісту ресурсу запитом конкретного користувача, унікальність контенту, довіру до сайту пошукових систем. У кожної пошукової системи своя система ранжирування, тому при однаковому запиті видаються різні списки. Ранжування – це процес оцінки сторінки сайту і визначення її місця в пошуковій видачі по заданому запиту користувача.

Терміни та визначення

Ранжування сайтів визначення

Якість видачі можна назвати найважливішим аспектом для будь-якої пошукової системи. Якщо воно буде поганим, люди просто перестануть дану ПС. Для формування якісної видачі пошукові системи розробляють спеціальні алгоритми ранжирування, які недоступні для користувачів Інтернету.

Ранжування сайтів термін

Ранжування сайту в пошуковій видачі багато в чому залежить від ступеня його релевантності. Релевантність – це відповідність сторінки сайту конкретному пошуковому запиту, який ввів користувач. Чим точніше інформація відповідає введеної в пошук фразі, тим більш високу позицію займе сайт в пошуковій видачі.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ