Skip to main content

Що таке референс

Reference – англ. довідка. Малюнок або фотографія, яка допомагає дизайнерові вивчити деталі або отримати додаткову інформацію.

У широкому сенсі слова це вторинне зображення, досліджуване перед початком роботи для того, щоб більш точно передати деталі. Іноді це слово скорочують до «реф» або «рефка».

Референс – в широкому сенсі цього слова означає допоміжний малюнок, тобто фотографію або картину, яка розглядає художник перед початком своєї роботи, щоб на його полотні було передано максимальну кількість точних елементів і деталей присутніх на зображенні. Втім професіонали вважають за краще скорочувати слово “Референс” до “Рефка” або “Реф”. Рефернес означає аналог ескізу, оскільки тільки цей елемент може бути, як фотографією, так і малюнком.

Терміни та визначення

Референс визначення

Референс – це приклад (картинка, фотографія, малюнок, опис) того, на що націлений кінцевий результат роботи всієї команди. Референс потрібні не для сліпого копіювання, а для відчуття загального напрямку, це необхідний опорний матеріал, який готує замовник або виконавець перед початком робіт.

Референс термін

Референс – це приклад (картинка, фотографія, малюнок, опис) того, на що націлений кінцевий результат роботи всієї команди. Референс потрібен не для сліпого копіювання, а для відчуття загального напрямку, це необхідний опорний матеріал, який готує замовник або виконавець перед початком робіт.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ