Skip to main content
Словник

Рентабельність

Що таке рентабельність

Рентабельність – один з показників економічної ефективності діяльності. Показує співвідношення між витратами і отриманим прибутком.

Існує кілька видів рентабельності: продукції, собівартості, активів, інвестицій, персоналу і т.д.

Загальна формула для розрахунку: Рентабельність = (прибутку / показник, рентабельність якого розраховуємо) * 100% Рентабельність – відносний показник економічної ефективності. Рентабельність підприємства комплексно відображає ступінь ефективності використання матеріальних, трудових і грошових і ін. Ресурсів. Рентабельність – це оцінка ефективності використання ресурсів – грошей, персоналу, основних засобів, матеріальних активів, що є в розпорядженні фірми.

Терміни та визначення

Визначення

Потрібний рівень рентабельності досягається за допомогою організаційно-технічних і економічних заходів. Підвищити рентабельність – значить отримати більший фінансовий результат при менших витратах.

Рентабельність термін

Поріг рентабельності – це точка, яка відокремлює прибуткове виробництво від збиткового, точка, в якій доходи підприємства покриваю його змінні і умовно-постійні витрати.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ