Skip to main content

Що таке ротація

Ротація – переміщення елементів усередині однієї групи. Наприклад, в рекламі існує ротація рекламних матеріалів, щоб все рекламодавці мали можливість розміститися на певному майданчику. Відновлення рекламних матеріалів підвищує ефективність їх впливу.

“Ротація (Rotation) – почергова заміна рекламних носіїв будь-якого формату для можливості показу всіх бажаючих рекламодавців на цю рекламну площу, а так же метою поновлення рекламних матеріалів для підвищенням темпів ефективності.”

“Ротація банерів – технічний прийом розміщення і зміни різних рекламних банерів на одному місці інтернет-сторінки.
Для ротації банера задається послідовний або випадковий спосіб вибору рекламного блоку для чергового показу. Можливе припинення ротації на довільне час.

Для кожного рекламного блоку при їх ротації можна задати кількість показів або інтервал дату і час, коли цей блок важливо показувати. “Ротація банерів – технічний прийом розміщення й зміни різних рекламних банерів на одному місці інтернет-сторінки. Для ротації банера задається послідовний або випадковий спосіб вибору рекламного блоку для чергового показу. Можливе припинення ротації на довільне час.

Терміни та визначення

Ротація визначення

Для кожного рекламного блоку при їх ротації можна задати кількість показів або інтервал дат і часу, коли цей блок важливо показувати.

Ротація термін

Ротація праці (роботи) – це систематичне переведення співробітників з однієї посади на іншу, що дозволяє збільшити число завдань, що виконуються однією людиною, без підвищення складності роботи.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ