Skip to main content

Що таке SaaS

Software as a service – англ. програмне забезпечення як послуга. Бізнес-модель, коли розробник надає доступ до свого продукту через інтернет.

Приклади SaaS-сервісу – електронна пошта, електронний документообіг, системи управління проектами.

Найпростіший приклад SaaS – це Google Docs, безкоштовний сервіс для роботи з документами. Ніяких носіїв, драйверів і установок. Заводите аккаунт Google, переходите по посиланню і працюєте з текстами, таблицями та презентаціями прямо в браузері. Причому в документах одночасно з вами можуть працювати і інші колеги.

Що таке SaaS термін визначення

SaaS визначення

SaaS розшифровується як software as a service – програмне забезпечення як послуга. SaaS – це модель надання ліцензії на програмне забезпечення за передплатою. Найчастіше таке ПО – це хмарне рішення, т. Е. Що знаходиться на серверах в інтернеті.

Користувач отримує доступ до сервісу через браузер або по API. При цьому його підтримкою цілком займається постачальник послуги. Спрощено кажучи, модель SaaS це коли клієнт працює з готовим рішенням онлайн. Оплачує доступ і максимально швидко отримує на руки готовий інструмент.

Користувач SaaS системи, який отримує доступ до додатка, як би орендує його, оплачуючи певну суму за період часу. Завдяки цьому таке рішення є економічно вигідним.

SaaS термін

Головна його перевага в тому, що у користувача немає необхідності займатися технічною стороною питання: установкою, підтримкою, відновленням, сумісністю та іншими питаннями – тобто йому залишається лише використовувати необхідний функціонал в своїх бізнес цілях.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ