Skip to main content

Що таке Scrum

Scrum – англ. сутичка, методика управління проектами. Один з підходів методології Agile, коли в процес вирішення завдання залучаються всі учасники, в тому числі і замовники.

Замовники активно працюють з командою проекту, причому не просто ставлять завдання і контролюють виконання, а й займаються пошуком оптимального рішення. Процес ділиться на короткі цикли – спринти, після завершення кожного з них команда переглядає стратегію роботи і пріоритети.

Спринти мають чітко визначені початок і кінець (від однієї до чотирьох тижнів) і конкретну мету. Використання Scrum в такій справі, як контент-маркетинг, яке вимагає постійної самовіддачі і не приносить миттєвого результату, може здатися нелогічним. Однак на практиці такий спосіб організації роботи з випуску проектів може бути дуже успішним.

Що таке Scrum термін визначення

Scrum визначення

Класична концепція Scrum заснована на поетапну підготовку та здачу роботи. Розробка продукту скрам-командою на увазі процес виробництва в кілька коротких, обмежених за часом ітерацій, званих спринті.

Перевага Scrum – ітераційний підхід до роботи. Команда по контент-маркетингу має конкретно позначені етапи і терміни робіт, які можуть бути проаналізовані і швидко змінені без зайвої витрати часу на те, що не буде привносити ніякої цінності для блогу, компанії або читачів.

Scrum термін

Спринти фокусують команду, дозволяючи їй в процесі виробництва досягати мети послідовно. Спринти допомагають командам краще зрозуміти, скільки часу та зусиль потрібно для вирішення певних завдань. Завдяки цьому редакції можуть покращувати своє планування.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ