Skip to main content
Словник

Семантичне ядро

Що таке семантичне ядро

Семантичне ядро – набір ключових слів і ключових фраз, що відбивають тематику сайту. Саме за цими фразами пошукові роботи визначають релевантність сайту пошуковим запитам користувачів. Щоб сайт потрапив в ТОП пошукових систем і на нього приходили цільові відвідувачі, необхідно використовувати на сайті слова з семантичного ядра.

Семантичне ядро (СЯ) – пул ключових слів, за якими здійснюється просування сайту.

Семантичне ядро ​​- набір слів і словосполучень, що відображають тематику і структуру сайту. Семантика – розділ мовознавства, що вивчає смислове наповненість одиниць мови. Складаючи смислове ядро, ви відповідаєте на глобальне питання: яку інформацію можна знайти на сайті. Оскільки одним з головних принципів бізнесу і маркетингу вважається клієнтоорієнтованість, на створення семантичного ядра можна дивитися з іншого боку. Вам потрібно визначити, за допомогою яких пошукових запитів користувачі шукають інформацію, яка буде опублікована на сайті. Побудова смислового ядра вирішує ще одну задачу. Йдеться про розподіл пошукових фраз по сторінках ресурсу. Працюючи з ядром, ви визначаєте, яка сторінка найточніше відповідає на конкретний пошуковий запит або групу запитів.

Терміни та визначення

Семантичне ядро визначення

Є два підходи до вирішення цього завдання. Перший передбачає створення структури сайту за результатами аналізу пошукових запитів користувача. В цьому випадку семантичне ядро визначає каркас і архітектуру ресурсу. Другий підхід передбачає попереднє планування структури ресурсу до аналізу пошукових запитів. В цьому випадку семантичне ядро розподіляється по готовому каркасу.

Семантичне ядро термін

Семантичне ядро – список ключових слів, які розподілені по сайту, і за якими вестиметься просування сайту. Семантичне ядро сайту буває різних розмірів, як невеликі списки ключових слів, наприклад 10-100, так і десятки і сотні тисяч ключових слів.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ