Skip to main content

Що таке скетч

Скетч – в маркетингу це візуальний спосіб мислення, замітка, що складається з тексту, малюнків і схем.

Скетч – це візуальні замітки, що представляють собою поєднання тексту і образотворчих елементів: малюнків, стрілок, рамок і типографіки.

Якщо ви стикалися з ментальними картами або mind map, ви побачите схожість. Але якщо ментальна карта обмежується радіальною структурою (основна тема або ідея в центрі, а від неї йдуть промені), то структура візуальних заміток обмежується тільки вашою фантазією і розміром листа. У чому перевага скетчу над звичайною ілюстрацією? Його хочеться вивчати і зберігати собі на майбутнє. Він, як карта, направляє читача і дає загальну картину, яку цікаво розглядати. Скетчі можна робити в будь-який час – під час наради, в процесі навчання, і навіть щоб скоротати час в черзі.

Терміни та визначення

Скетч визначення

Практикуйтеся в цій справі щодня, і тоді ви відпрацюєте свою техніку, і скетчі будуть виходити з кожним разом все краще. Головне – не відкладати і регулярно поповнювати свій «візуальний кеш» (свого роду склад з картинками-заготовками на різні теми, щоб зобразити однією картинкою адронний коллайдер або, скажімо, інтернет-маркетинг, не склало труднощів).

Скетч термін

“Cкетчі розвивають нетворкінг:
скетч виступає предметом обговорення на конференції, провокуючи учасників почати розмову і познайомитися
після заходу учасник, замальовував доповіді для себе, відправляє спікеру малюнок і може продовжити листування. ”

<iframe src=”https://www.youtube.com/embed/AVZPuj1dcg0?controls=0″ width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! <a href=”https://marketingonline.com.ua/”>Школа Інтернет Маркетингу</a>: курси з найбільш популярних спеціальностей: <a href=”https://marketingonline.com.ua/im/”>інтернет маркетолог</a>, <a href=”https://marketingonline.com.ua/smm/”>SMM спеціаліст</a>, <a href=”https://marketingonline.com.ua/seo/”>SEO спеціаліст</a>.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ