Skip to main content
Словник

Скрінкати

Що таке скрінкасти

Скрінкасти – відеозапис того, що відбувається на екрані комп’ютера або ноутбука. Може супроводжуватися голосовими коментарями автора записи.

Скрінкасти (відеозахват екрану) – це цифрове аудіо або відеозапис, вироблений з екрану комп’ютера.

Скрінкасти дозволяє продемонструвати як працює програма / інструмент необмеженій кількості людей так, як ніби вони сидять поруч з вашим комп’ютером і дивляться на екран вашими очима. Скрінкасти можуть служити онлайн-гідом по вашому сайту, щоб показати всі можливості порталу і пояснити користувачеві, куди їм потрібно «йти», щоб отримати ту чи іншу інформацію або вирішити нагальне питання. Також скрінкастінг міг би стати в нагоді для дистанційного навчання IT-технологій підопічних НКО: наприклад, для проведення уроків інформатики в інтернатах і закритих установах.

Терміни та визначення

Скрінкаст визначення

Ідеальна тривалість скрінкасти – 3 хвилини. Ролік не повинен бути занадто довгим, в той же час, він повинен бути максимально докладним і містити всі необхідні дії (користувач може не відновити пропущені вами дії, навіть якщо вони здаються вам очевидними).

Скрінкаст термін

Завжди краще сприймаються озвучені скрінкасти, але краще перевірити на знайомих, чи не викликають разрадраженіе звуки вашого голосу, записаного на непрофесійне обладнання.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ