Skip to main content

Що таке скрипт

Скрипт сайту – це код, який впроваджується на ресурс і розширює функціональність порталу.

Простими словами, скрипт сайту – це виконуваний процес, що запускається сервером за спеціальним запитом, який надходить зі сторінки web-сервісу для виконання певного завдання.

Скрипт – Script – англ. сценарій. Після установки на сайт ця програма автоматично виконує якесь завдання, яку без скрипта користувачеві довелося б робити вручну. “Все скрипти діляться на 2 категорії:

  • Клієнтська, виконувана на призначеному для користувача ПК (команди в коді web-ресурсу).
  • Серверна, призначена для виконання великої кількості функцій в самій структурі ресурсу. “

CGI-скрипт – це найпоширеніший тип програми, що виконується на Web-сервері. Запуск роботи здійснюється після клієнтського запиту, тобто користувача, який відвідав сайт і зробив там певні дії. Дія CGI в деякому роді можна порівняти з функціонуванням інших популярних програм: MS Word або Explorer.

Терміни та визначення

Скрипт визначення

Тут можна навести ще приклади таких скриптів – калькулятор, зворотний дзвінок й інші функції сайту спрацьовують за схожим принципом. Власнику сайту необхідно визначити ті параметри, які будуть враховуватися скриптом після скоєння користувачами цільових дій.

Скрипт термін

Зачастую скрипты взаимодействуют с базами данный (например MySQL) – которые используются для хранения данных и быстрого к ним доступа.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ