Skip to main content

Що таке SMO

Social media optimization – англ. оптимізація сайту під соціальні мережі.

Контент сайту будується таким чином, щоб його було максимально просто використовувати в соцмережах. Один із способів SMO – кнопки, що дозволяють поділитися статтею в соцмережах.

SMO (Social Media Optimization) – це сукупність заходів для оптимізації веб-ресурсу під аудиторію з соцмереж. Social Media Optimization має на увазі тісний зв’язок веб-сайту з соцмережами, але не включає роботу в самих мережах, а відповідає тільки за оптимізацію ресурсу під аудиторію.

SEO працює для отримання пошукового трафіку, а SMO – для залучення й утримання аудиторії з соцмереж, і цілі фахівця змінюються з оптимізації під пошукові системи на оптимізацію для людей.

Що таке SMO термін визначення

SMO визначення

SMO спрямована на залучення цільового трафіку на свій сайт. Щоб зацікавити користувачів і змусити їх повернутися на сайт, необхідно публікувати оригінальний і актуальний контент.

SMO термін

Лояльність аудиторії зросте, якщо додати на сайт можливість спілкуватися, обмінюватися інформацією, електронну розсилку і багато іншого. Робота це копітка і величезна, але результати не змусять себе чекати.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ