Skip to main content

Що таке сніпет

Сніпет – короткий опис сторінки сайту, яке видає пошукова система разом з посиланням. Містить інформацію, що дозволяє переконати відвідувача у відповідності змісту сторінки запиту, не відкриваючи весь контент сторінки.

Якісний сніпет впливає на клікабельність посилань. Цікавий і відповідний запит тексту дає більше кліків, навіть якщо він знаходиться не на перших позиціях в списку.

Сніпет – заголовок, частина релевантного тексту та мікророзмітки (якщо є), які показуються в результатах пошуку в якості опису сторінки. Сніпет – це невеликий інформаційний блок, що описує у видачі пошукової системи знайдений за запитом документ. Дозволяє користувачу дізнатися деяку інформацію про вміст сторінки без переходу на неї. В SEO сніпет грає важливу, але іноді недооціненну з гідності роль – впливає на CTR у видачі. Привабливий опис, найкращим чином відповідає на запит і чіпляють користувача, допомагає реалізувати потенціал знаходження сайту в топі. Завдяки красивому, інформативному і релевантному сніпетів сайт, що знаходиться навіть на нижчих позиціях, може отримувати більше трафіку, ніж ранжуються вище ресурс з невдалим описом.

Терміни та визначення

Сніпет визначення

Сніпет – це невеликий текст, який відноситься до сайту і його сторінці. У цьому невеликому блоці використовуються ключові запити, які бачить користувач при введенні свого запиту в рядок пошукової системи. Це дозволяє йому оцінити вміст ресурсу ще до того, як він прийме рішення про відвідини його сторінок.

Сніпет термін

Сніпет формується пошуковими системами автоматично з контенту сторінки, найбільш відповідає на запит користувача або заздалегідь заготовленого веб-майстром в якості універсального загального опису змісту сторінки. Довжина елементів фіксована. У різних пошукових системах заголовок знаходиться в межах 70-80 символів, опис займає 160-240. Тема найчастіше береться з тега Title.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ