Skip to main content

Що таке спам

Спам – масова розсилка реклами людям, які не давали згоди на її отримання.

Найчастіше рекламне сміття відправляють у вигляді електронних листів і смс-повідомлень, також спамом називають листівки, які розкладають по поштових скриньках.

Слово походить від назви м’ясних консервів «SPiced hAM». Після Другої світової війни в США залишилися величезні запаси консервованої гострої шинки, яка призначалася для харчування американських солдатів. Щоб терміново розпродати запаси виробник організував грандіозну рекламну кампанію – SPAM був скрізь, де тільки можна. Спам – це повідомлення в вигляді комерційної, політичної та іншої реклами, масово розсилаються людям, які не давали своєї згоди на їх отримання. Термін «спам» відноситься в основному до електронних листів. Досить часто до спаму відносять практично всю електронну пошту, яку одержувачі не запитували. За останній час експертами були вивчені всі види спаму, внаслідок чого ними був зроблений висновок, що при масовому віднесення до спаму всіх небажаних або рекламних листів виникає небезпека втрати ділової пошти.

Що таке спам визначення термін

Спам визначення

Потрапляючи на деякі сайти, не можна не звернути увагу на вискакуючі вікна з рекламою різного характеру. Такі вікна з рекламою приносять дохід автору сайту. Для збільшення доходу на сайт встановлюється іноді кілька таких вікон, що вискакують.

Спам термін

Наступний вид спаму – багаторазова розсилка повідомлень в новинних розсилках (так звана «спам розсилка»). Кожна така розсилка присвячена, як правило, якійсь певній темі. Відвідувач підписується на неї в надії отримувати потрібну йому інформацію. За правилами таких розсилок рекламні повідомлення допускаються, але з певними обмеженнями (наприклад, не частіше ніж один раз на тиждень).

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ