Skip to main content

Що таке Type in

Type in – прямий трафік в seo, це відвідувачі, які прийшли на сайт, вбивши адресу в адресному рядку браузера або по збереженої в закладках посиланням. У системах аналітики – “прямий” трафік або “прямий” сонячний захід на сайт.

Type-in трафік (від англ. Type-in – «ввести в») – це користувачі, які прийшли на сайт, вбивши його URL в адресному рядку браузера. Високий показник type-in трафіку свідчить про високу лояльність його відвідувачів.

Способи підвищення type-in трафіку:

  • легко запам’ятовується доменне ім’я
  • використання ЧПУ
  • зрозумілий Title, за яким користувач легко знайде потрібний йому сайт в закладках.

Type-in трафік є результатом заходів щодо підвищення впізнаваності бренду, прямих продажів, стимулювання повторних продажів і ін. Висока частка Type-in трафіку говорить про розкрученості сайту, його популярності.

Важливою особливістю такого типу трафіку є – лояльність користувачів до вашого контенту, ресурсу. Їх не доводиться знайомити з Вашими послугами, родом діяльності. Вони цілеспрямовано зайшли саме на цей сайт, і найімовірніше, коли то вже були на ньому.

Що таке type in термін визначення

Type in визначення

Легке та легке на згадку тематичне доменне ім’я дозволить збільшити кількість Type-in трафіку (наприклад divan.ru – коротке, що запам’ятовується, і максимально тематично відповідне доменне ім’я).

Type in термін

Так само частка таких відвідувачів буде рости при проведенні різних offline рекламних акцій (газета, реклама на ТБ, рекламні щити, банери, роздача листівок, написи маркером в метро).

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ