Skip to main content

Що таке UI-дизайн

Проектування користувальницьких інтерфейсів. User Interface – англ. користувача інтерфейс.

“UI-дизайнер розробляє фізичні характеристики інтерфейсу, які визначають, як він буде виглядати: колір і розмір кнопок, шрифти і т.п.
UX і UI тісно пов’язані, як правило, обидва дизайну виконує один і той же чоловік. “

UI (англ. User interface) перекладається як «призначений для користувача інтерфейс». Він може бути не тільки графічним, а й тактильним, голосовим, аудіо-.

UI-дизайн включає в себе роботу над графічною частиною інтерфейсу: анімацією, ілюстраціями, кнопками, меню, слайдерами, фотографіями та шрифтами.

UI-дизайнер визначає кольорову палітру та розташування об’єктів в інтерфейсі: чи зручно потрапити пальцем по кнопці «Замовити», чи правильно працює меню, що випадає, чи зручно заповнювати форму, добре читається текст зі смартфона, яке повідомлення видає сайт при тому чи іншому дії.

Що таке UI-дизайн термін визначення

UI-дизайн визначення

UI-дизайнер (англ. User interface designer) – дизайнер інтерфейсів, який візуалізує робочий прототип, отрісовиваєт кнопки, іконки, форми та інші його компоненти і збирає їх в гармонійний працюючий макет.

UI-дизайн термін

UI-дизайнер відповідає за те, як виглядає інтерфейс продукту і як користувач взаємодіє з його елементами.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ