Skip to main content

Що таке UX-дизайн

UX-дизайн – це комплексний підхід до взаємодії користувача з інтерфейсом, будь то веб-сайт, мобільний додаток або будь-яка інша програма.

Спеціаліст, який виконує таку роботу, називається UX-дизайнером. Його завдання – при розробці інтерфейсу по можливості максимально врахувати всі дрібниці, починаючи від середовища користувача і типу електронного пристрою і закінчуючи способами введення і відображення інформації.

UX-дизайн включає в себе різні компоненти:

  • інформаційну архітектуру;
  • інтерактивний дизайн;
  • юзабіліті (показник простоти, зручності і ефективності продукту в очах користувачів).

Перш ніж занурюватися в UX, потрібно розуміти, що додаток – це тільки частина чогось більшого. Коли ви працює UX-дизайнером, ви створюєте не тільки додаток, ви організуєте і те, що його оточує.

Що таке.UX-дизайн термін визначення

UX-дизайн визначення

Проектування користувальницьких інтерфейсів. User Experience – англ. досвід користувача. Саме те, як користувач буде взаємодіяти з інтерфейсом проектує UX-дизайнер: на які кнопочки потрібно натиснути, які сторінки прокрутити, в який пункт меню зайти. UX і UI тісно пов’язані, як правило, обидва дизайну виконує один і той же чоловік.

UX-дизайн термін

Крутий UX / UI-дизайнер бачить всі сторони процесу та вміє добре робити і аналітику, і дизайн. Сильний дизайнер розуміє запити людей і робить доброзичливі інтерфейси.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ