Skip to main content

Що таке WordPress

WordPress – безкоштовна платформа для створення, управління і редагування сайтів.

Легко встановлюється і має зрозумілий інтерфейс, для роботи потрібно тільки браузер. На базі цього движка створені і функціонують більше 60 мільйонів сайтів.

WordPress – це найкраща в світі платформа для блогу або інтернет-проекту, де щодня публікуються новини, статті, фотографії, відеоролики та інша інформація (контент). Розроблено понад 100 тисяч безкоштовних і преміум тим WordPress і понад 65 тисяч полігонів.

З таким потужним і різноманітним функціоналом можна створити сайт будь-якої складності: від Ледінг заходи до новинного або корпоративного сайту, від персонального блогу до міжнародного інтернет-магазину. Ще одна перевага у використанні платформи WordPress для вашого сайту полягає у вбудованій підтримці системи пошукової оптимізації (SEO) – незамінною складовою для підвищення рейтингу сайту в пошукових системах Google, Yandex, і інших.

Що таке WordPress термін визначення

WordPress визначення

Також варто відзначити реалізовану підтримку взаємодії з соціальними мережами і RSS стрічкою новин. Це важливо, якщо ви дбаєте про свою аудиторію читачів і передплатників, і хочете більш прогресивної віддачі. Зручна система коментування допоможе отримати адекватну і швидку реакцію на публікується матеріал.

WordPress термін

WordPress має ряд переваг і це, безумовно, краща платформа для тих, хто хоче запускати сайт без будь-яких знань в області програмування. Крім того, це також хороший вибір для програмістів, оскільки це дуже настроюється інструмент.

Стань ефективним інтернет маркетологом — запишись до нас на курси! Школа Інтернет Маркетингу: курси з найбільш популярних спеціальностей: інтернет маркетолог, SMM спеціаліст, SEO спеціаліст.

Leave a Reply

Close Menu

Школа Інтернет Маркетингу

Ярославський провулок, 1/3, Київ